KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ´ya (Bu metinde "SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ" olarak kullanılacaktır) aittir.

SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini santoz.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. santoz.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ internet sitesini ziyaret eden ve SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - SANTOZ SANAYİ TOZLARI SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi